HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.06.21 17:55 Frissítve: 2018.11.07 23:56

BAJNOKOK LIGÁJA 2018–2019, PROGRAM, KULCSDÁTUMOK

A labdarúgó Bajnokok Ligája 2018–2019-es kiírásának menetrendje, eredményei egy helyen. A döntőt 2019. június 1-jén, a madridi Wanda Metropolitanóban rendezik meg.

HIRDETÉS

 

BAJNOKOK LIGÁJA 2018–2019

A SELEJTEZŐK EREDMÉNYEI, ADATBANK

A CSOPORTKÖR BEOSZTÁSA

 

A CSOPORTKÖR MENETRENDJE IDŐRENDBEN ITT!

Új rendszerben, 18.55-kor és 21 órakor kezdődnek a mérkőzések a csoportkörben. Minden játéknapon két 18.55-ös mérkőzés lesz, a többi 21 órakor kezdődik. Az időrendi beosztás a csoportonkénti alatt található.

CSOPORTONKÉNT

A-CSOPORT
Szeptember 18., kedd

FC Bruges (belga)–Borussia Dortmund (német) 0–1
Monaco (francia)–Atlético Madrid (spanyol) 1–2
Október 3., szerda

Atlético Madrid (spanyol)–FC Bruges (belga) 3–1
Borussia Dortmund (német)–Monaco (francia) 3–0

Október 24., szerda
Borussia Dortmund (német)–Atlético Madrid (spanyol) 3–0
FC Bruges (belga)–Monaco (francia) 1–1 (1–1)

November 6., kedd
Atlético Madrid (spanyol)–Borussia Dortmund (német) 2–0 (1–0)
Monaco (francia)–FC Bruges (belga) 0–4 (0–3)

November 28., szerda
18.55: Atlético Madrid–Monaco
21.00: Dortmund–FC Bruges
December 11., kedd
21.00: FC Bruges–Atlético Madrid
21.00: Monaco–Dortmund

AZ A-CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Borussia Dortmund 4 3
1 8–2 +6  9
2. Atlético Madrid 4 3 1 7–6 +1  9
3. FC Bruges 4 1 1 2 6–5 +1  4
4. Monaco 4 1 3 2–10 –8  1

B-CSOPORT
Szeptember 18., kedd

Internazionale (olasz)–Tottenham Hotspur (angol) 2–1

Barcelona (spanyol)–PSV (holland) 4–0
Október 3., szerda

Tottenham Hotspur (angol)–FC Barcelona (spanyol) 2–4
PSV (holland)–Internazionale (olasz) 1–2 

Október 24., szerda
PSV–Tottenham 2–2
Barcelona–Internazionale 2–0

November 6., kedd
Internazionale (olasz)–Barcelona (spanyol) 1–1
Tottenham Hotspur (angol)–PSV (holland) 2–1

November 28., szerda
21.00: PSV–Barcelona
21.00: Tottenham–Internazionale
December 11., kedd
21.00: Barcelona–Tottenham
21.00: Internazionale–PSV

A B-CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Barcelona 4 3 1 11–3 +8  10
2. Internazionale 4 2 1 1 5–5 0 7
3. Tottenham 4 1 1 2 7–9 –2  4
4. PSV Eindhoven 4 1 3 4–10 –6  1

 C-CSOPORT
Szeptember 18., kedd

Liverpool (angol)–Paris Saint-Germain (francia) 3–2
Crvena zvezda (szerb)–Napoli (olasz) 0–0
Október 3., szerda

Paris Saint-Germain (francia)–Crvena zvezda (szerb) 6–1
Napoli (olasz)–Liverpool (angol) 1–0
Október 24., szerda
PSG–Napoli 2–2
Liverpool–Crvena zvezda 4–0

November 6., kedd
Napoli (olasz)–Paris Saint-Germain (francia) 1–1
Crvena zvezda (szerb)–Liverpool (angol) 2–0

November 28., szerda
21.00: PSG–Liverpool
21.00: Napoli–Crvena zvezda
December 11., kedd
21.00: Liverpool–Napoli
21.00: Crvena zvezda–PSG

A C-CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Napoli 4 1 3 4–3 +1  6
2. Liverpool 4 2 2 7–5 +2  6
3. Paris SG 4 1 2 1 11–7 +4  5
4. Crvena Zvezda 4 1 1 2 3–10 –7  4

D-CSOPORT
Szeptember 18., kedd

Galatasaray (török)–Lokomotiv Moszkva (orosz) 2–0

Schalke (német)–Porto (portugál) 1–1
Október 3., szerda

Lokomotiv Moszkva (orosz)–Schalke 04 (német) 0–1
FC Porto (portugál)–Galatasaray (török) 1–0
Október 24., szerda
Lokomotiv Moszkva–Porto 1–3
Galatasaray–Schalke 0–0

November 6., kedd
Porto (portugál)–Lokomotiv Moszkva (orosz) 4–1 (2–0)
Schalke (német)–Galatasaray (török) 2–0 (1–0)

November 28., szerda
18.55: Lokomotiv Moszkva–Galatasaray
21.00: Porto–Schalke
December 11., kedd
18.55: Galatasaray–Porto
18.55: Schalke–Lokomotiv Moszkva

A D-CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Porto 4 3 1 9–3 +6  10
2. Schalke 4 2 2 4–1 +3  8
3. Galatasaray 4 1 1 2 3–3 0 4
4. Lokomotiv Moszkva 4 4 2–11 –9  0

E-CSOPORT
Szeptember 19., szerda

Ajax (holland)–AEK Athén (görög) 3–0
Benfica (portugál)–Bayern München (német) 0–2
Október 2., kedd

Bayern München–Ajax 1–1
AEK Athén–Benfica 2–3

Október 23., kedd

AEK Athén–Bayern München 0–2
Ajax–Benfica 1–0
November 7., szerda
Bayern München (német)–AEK Athén 2–0
Benfica (portugál)–Ajax (holland) 1–1
November 27., kedd
18.55: AEK Athén–Ajax
21.00: Bayern München–Benfica
December 12., szerda
21.00: Ajax–Bayern München
21.00: Benfica–AEK Athén

AZ E-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Ajax 3 2 1 5–1 +4  7
 Bayern München 3 2 1 5–1 +4  7
3. Benfica 3 1
2 3–5 –2  3
4. AEK Athén 3 3 2–8 –6  0

F-CSOPORT
Szeptember 19., szerda

Manchester City (angol)–Lyon (francia) 1–2

Sahtar Doneck (ukrán)–Hoffenheim (német) 2–2

Október 2., kedd

Hoffenheim–Manchester City 1–2
Lyon–Sahtar Doneck 2–2
Október 23., kedd

Hoffenheim–Lyon 3–3
Sahtar Doneck–Manchester City 0–3

November 7., szerda
Lyon (francia)–Hoffenheim (német) 2–2

Manchester City (angol)–Sahtar Doneck (ukrán) 6–0
November 27., kedd
21.00: Hoffenheim–Sahtar Doneck
21.00: Lyon–Manchester City
December 12., szerda
21.00: Sahtar Doneck–Lyon
21.00: Manchester City–Hoffenheim

AZ F-CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Manchester City 4 3
1 12–  3 +9 9
2. Lyon 4 1 3
  9–  8 +1 6
3. Hoffenheim 4
3 1   8–  9 –1 3
4. Sahtar Doneck 4
2 2   4–13 –9 2

G-CSOPORT
Szeptember 19., szerda

Real Madrid (spanyol)–AS Roma (olasz) 3–0

Viktoria Plzen (cseh)–CSZKA Moszkva (orosz) 2–2
Október 2., kedd

CSZKA Moszkva–Real Madrid 1–0
Roma–Viktoria Plzen 5–0

Október 23., kedd

Roma–CSZKA Moszkva 3–0
Real Madrid–Viktoria Plzen 2–1

November 7., szerda
CSZKA Moszkva (orosz)–AS Roma (olasz) 1–2
Viktoria Plzen (cseh)–Real Madrid (spanyol) 0–5
November 27., kedd
18.55: CSZKA Moszkva–Viktoria Plzen
21.00: Roma–Real Madrid
December 12., szerda
18.55: Real Madrid–CSZKA Moszkva
18.55: Viktoria Plzen–Roma

A G-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Real Madrid 4 3 1 10–  2   +8 9
2. Roma 4 3 1 10– 4   +6 9
3. CSZKA Moszkva 4 1 1 2   4–  7   –3 4
4. Viktoria Plzen 4 1 3   3–14 –11 1

H-CSOPORT
Szeptember 19., szerda

Valencia (spanyol)–Juventus (olasz) 0–2

Young Boys (svájci)–Manchester United (angol) 0–3

Október 2., kedd

Juventus–Young Boys 3–0
Manchester United–Valencia 0–0
Október 23., kedd

Young Boys–Valencia 1–1
Manchester United–Juventus 0–1
November 7., szerda
Valencia (spanyol)–Young Boys (svájci) 3–1
Juventus (olasz)–Manchester United (angol) 1–2
November 27., kedd
21.00: Manchester United–Young Boys
21.00: Juventus–Valencia
December 12., szerda
21.00: Young Boys–Juventus
21.00: Valencia–Manchester United

 A H-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Juventus 4 3 1 7–  2 +5 9
2. Manchester United 4 2 1 1 5–  2 +3 7
3. Valencia 4 1 2 1 4–  4   0 5
4. Young Boys 4 1 3 2–10 –8 1

IDŐRENDBEN

1. FORDULÓ

Szeptember 18., kedd
18.55: Barcelona–PSV Eindhoven
18.55: Inter–Tottenham
21.00: FC Bruges–Dortmund
21.00: Crvena zvezda–Napoli
21.00: Galatasaray–Lokomitiv Moszkva
21.00: Liverpool–PSG
21.00: Monaco–Atlético Madrid
21.00: Schalke–FC Porto
Szeptember 19., szerda
18.55: Sahtar Doneck–Hoffenheim
18.55: Ajax–AEK Athén
21.00: Benfica–Bayern München
21.00: Manchester City–Lyon
21.00: Viktoria Plzen–CSZKA Moszkva
21.00: Real Madrid–AS Roma
21.00: Valencia–Juventus
21.00: Young Boys–Manchester United

2. FORDULÓ

Október 2., kedd
18.55: Hoffenheim–Manchester City
18.55: Juventus–Young Boys
21.00: AEK Athén–Benfica
21.00: AS Roma–Viktoria Plzen
21.00: Bayern München–Ajax
21.00: CSZKA Moszkva–Real Madrid
21.00: Lyon–Sahtar Doneck
21.00: Manchester United–Valencia
Október 3., szerda
18.55: PSG-Crvena zvezda
18.55: Lokomotiv Moszkva–Schalke
21.00: Atlético Madrid–FC Bruges
21.00: Dortmund–Monaco
21.00: FC Porto–Galatasaray
21.00: Napoli–Liverpool
21.00: PSV–Inter
21.00: Tottenham–Barcelona

3. FORDULÓ

Október 23., kedd
18.55: AEK Athén–Bayern München
18.55: Young Boys–Valencia
21.00: Ajax–Benfica
21.00: AS Roma–CSZKA Moszkva
21.00: Hoffenheim–Lyon
21.00: Manchester United–Juventus
21.00: Real Madrid–Viktoria Plzen
21.00: Sahtar Doneck–Manchester City
Október 24., szerda

18.55: FC Bruges–Monaco
18.55: PSV–Tottenham
21.00: Barcelona–Inter
21.00: Dortmund–Atlético Madrid
21.00: Galatasaray–Schalke
21.00: Liverpool–Crvena zvezda
21.00: Lokomitiv Moszkv–FC Porto
21.00: PSG–Napoli

4. FORDULÓ

November 6., kedd
18.55: Crvena zvezda–Liverpool
18.55: Monaco–FC Bruges
21.00: Atlético Madrid–Dortmund
21.00: FC Porto–Lokomotiv Moszkva
21.00: Inter–Barcelona
21.00: Napoli–PSG
21.00: Schalke–Galatasaray
21.00: Tottenham–PSV
November 7., szerda
18.55: CSZKA Moszkva–AS Roma
18.55: Valencia–Young Boys
21.00: Bayern München–AEK Athén
21.00: Benfica–Ajax
21.00: Juventus–Manchester United
21.00: Lyon–Hoffenheim
21.00: Manchester City–Sahtar Doneck
21.00: Viktoria Plzen–Real Madrid

5. FORDULÓ

November 27., kedd
18.55: AEK Athén–Ajax
18.55: CSZKA Moszkva–Viktoria Plzen
21.00: AS Roma–Real Madrid
21.00: Bayern München–Benfica
21.00: Hoffenheim–Sahtar Doneck
21.00: Juventus–Valencia
21.00: Lyon–Manchester City
21.00: Manchester United–Young Boys
November 28., szerda
18.55: Atlético Madrid–Monaco
18.55: Lokmotiv Moszkva–Galatasaray
21.00: Dortmund–FC Bruges
21.00: FC Porto–Schalke
21.00: Napoli–Crvena zvezda
21.00: PSG–Liverpool
21.00: PSV–Barcelona
21.00: Tottenham–Inter

6. FORDULÓ

December 11., kedd
18.55: Galatasaray–FC Porto
18.55: Schalke–Lokomotiv Moszkva
21.00: Barcelona–Tottenham
21.00: FC Bruges–Atlético Madrid
21.00: Crvena zvezda–PSG
21.00: Inter–PSV
21.00: Liverpool–Napoli
21.00: Monaco–Dortmund
December 12., szerda
18.55: Viktoria Plzen–AS Roma
18.55: Real Madrid–CSZKA Moszkva
21.00: Ajax–Bayern München
21.00: Benfica–AEK Athén
21.00: Manchester City–Hoffenheim
21.00: Sahtar Doneck–Lyon
21.00: Valencia–Manchester United
21.00: Young Boys–Juventus

KULCSDÁTUMOK
Június 12.:
az előselejtező sorsolása
Június 19.: a selejtező 1. és 2. fordulójának sorsolása
Június 26 és 29.:
előselejtező elődöntő, döntő
Július 10–11.:
selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzések
Július 17–18.: selejtező, 1. forduló, visszavágók
Július 23.: a selejtező 3. fordulójának sorsolása
Július 24–25.: selejtező, 2. forduló, 1. mérkőzések
Július 31.–augusztus 1.: selejtező, 2. forduló, visszavágók
Augusztus 6.:
a selejtező rájátszásának sorsolása
Augusztus 7–8.:
selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzések
Augusztus 14–15.: selejtező, 3. forduló, visszavágók
Augusztus 21–22.: selejtező, rájátszás, 1. mérkőzések
Augusztus 28–29.: selejtező, rájátszás, visszavágók
Augusztus 30.: a csoportkör sorsolása, Monaco
Szeptember 18–19.: csoportkör 1. forduló
Október 2–3.: csoportkör 2. forduló
Október 23–24.: csoportkör 3. forduló
November 6–7.: csoportkör 4. forduló
November 27–28.: csoportkör, 5. forduló
December 11–12.: csoportkör, 6. forduló
December 17.: a nyolcaddöntő sorsolása
2019
Február 12–13.: nyolcaddöntő, 1. mérkőzések
Február 19–20.: nyolcaddöntő, 1. mérkőzések
Március 5–6.: nyolcaddöntő, visszavágók
Március 12–13.: nyolcaddöntő, visszavágók
Március 15.: a negyeddöntő sorsolása
Április 9–10.: negyeddöntő, 1. mérkőzések
Április 16–17.: negyeddöntő, visszavágók
Április 19.: az elődöntő párosításának és a döntő házigazdájának sorsolása
Április 30.–május 1.: elődöntő, 1. mérkőzések
Május 7–8.: elődöntő, visszavágók
Június 1.: döntő, Wanda Metropolitano, Madrid

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.11.08 23:00:35

Bajnokok Ligája THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. A világ most újból videobíróért kiált.

2018.11.08 11:56:51

Bajnokok Ligája nemzetisport.hu

A Juve-szurkolók hergelése kapcsán összegyűjtöttük emlékezetes ünnepléseit és balhéit.

2018.11.07 20:50:28

Bajnokok Ligája nemzetisport.hu

A címvédő leiskolázta Csehországban a Plzent, a CSZKA Moszkvát legyőző AS Romával együtt 9 pontos.

2018.11.07 20:42:31

Bajnokok Ligája nemzetisport.hu

Úgy nézett ki, csak az a kérdés, mennyire nyeri a rangadót a Juventus, ám a hajrá elképesztő fordulatot hozott.

HIRDETÉS
HIRDETÉS