
A KSI zárta a kilencedik helyen a női vízilabda ob I küzdelmeit, miután a helyosztó párharc harmadik mérkőzésén is legyőzte a Tatabányát.
NŐI VÍZILABDA OB I
A 9. helyért, 3. mérkőzés
KSI SE–Tatabányai VSE 14–7 (4–0, 4–2, 4–1, 2–4)
G: Péter N. 6, Bozsó, Kenéz, Korpás 2-2, Forster, Szabó Á., ill. Bicskei, Zöld K. 2-2, Kovács J., Zantleitner, Zink
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3–0 a KSI javára
Legfrissebb hírek

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.31. 18:17

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.27. 21:27

Béres Gergely: Hamar helyre rakjuk a történteket
Vízilabda
2026.05.19. 11:07
Ezek is érdekelhetik




