
Könnyedén nyert a Ferencváros (Fotó: fradi.hu)
A nyári vállműtétje után felépülő, olimpiai és Európa-bajnoki bronzérmes, kétszeres világbajnoki ezüstérmes Vályi Vandával a soraiban az éllovas FTC-Telekom 20–4-re megverte otthon a Seqomics Szegedi VE-t a női vízilabda ob I 11. fordulójában.
NŐI VÍZILABDA OB I
11. FORDULÓ
FTC-Telekom–Seqomics Szegedi VE 20–4 (6–0, 3–1, 6–1, 5–2)
G: Farkas T., Gurisatti, Vályi 3-3, Felkai, Gulyás-Oldal 2-2, Awad, Csernus, Fekete F., Füle, Hertzka, Kuna, Máté Zs., ill. Németh V. 2, Baksa B., Pap M.
Az állás: 1. FTC 33 pont (11 mérkőzés), 2. UVSE 27 (10), 3. Dunaújváros 24 (10), 4. Eger 18 (9, 107–77), 5. BVSC 18 (10, 127–102), 6. Szentes 10 (10), 7. III. Kerület 8 (9), 8. Szeged 7 (11), 9. KSI 5 (10), 10. Tatabánya 0 (10)
Legfrissebb hírek

Matajsz Márk: A sikeréhséggel nem lesz probléma
Vízilabda
2026.06.21. 16:21

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.31. 18:17
Ezek is érdekelhetik





