A vízilabda női ob I 3. fordulójában az Eger 18–8-ra nyert a BVSC-Zugló ellen, a Tatabánya kevés gólos összecsapáson 7–6-ra megverte a Győrt. Az UVSE-nek nem okozott gondot hazai pályán a III Kerületi TVE, 14–7 lett a vége.
NŐI OB I, ALAPSZAKASZ
BVSC-Zugló–Tigra-ZF-Eger 8–18 (0–4, 1–5, 4–4, 3–5)
Tatabányai VSE–GYVSE-Uni Győr 7–6 (2–2, 2–0, 2–3, 1–1)
UVSE-Hunguest Hotels–III. Kerületi TVE 14–7 (2–0, 2–2, 4–2, 6–3) NŐI OB I, ALAPSZAKASZ
BVSC-Zugló–Tigra-ZF-Eger 8–18 (0–4, 1–5, 4–4, 3–5)
Tatabányai VSE–GYVSE-Uni Győr 7–6 (2–2, 2–0, 2–3, 1–1)
UVSE-Hunguest Hotels–III. Kerületi TVE 14–7 (2–0, 2–2, 4–2, 6–3)
Legfrissebb hírek

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.31. 18:17

Faragó Kamilla: Nem lehetünk elégedetlenek
Vízilabda
2026.05.30. 11:24

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.27. 21:27
Ezek is érdekelhetik



