Vízilabda: három szerb játékosnak pozitív lett a tesztje
A Szerb Vízilabda-szövetség (VSS) pénteken közölte, hogy Andrija Prlainovicsnak, Dusan Mandicsnak és Nikola Dedovicsnak is pozitív lett a koronavírustesztje.
A szövetség közleménye szerint a három vízilabdázó a debreceni férfi vízilabda-világliga után panaszkodott egészségügyi problémákra, s a tesztelés bizonyította, hogy mind a hárman koronavírusosak. Az orvosi vizsgálat után 14 napos karanténba kényszerültek. Prlainovics és Mandics már jól érzi magát, nincsenek tüneteik, míg Dedovicsnak egyelőre nem múlt el a hőemelkedése.
Szerbia a mieink legyőzésével az 5. helyen végzett a világligában.
Legfrissebb hírek

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Fölényesen nyert a Vasas a férfi vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.19. 20:32
Ezek is érdekelhetik




