Vízilabda: Vári újfent indul a szövetség elnöki posztjáért

2020.07.01. 17:13
A Magyar Vízilabda-szövetség elnöksége mai ülésén tisztújító közgyűlést hívott össze július 20-ára, illetve 22-ére.

Ahogy az alábbi videóban hallható, a tisztújító közgyűlést eredetileg októberre kellett volna összehívni, ám a regnáló elnök, Vári Attila indoklása szerint mivel az olimpia egy évvel később lesz a koronavírus-járvány miatt, ezért a biztos olimpiai felkészülés szakmai munkáját nem szeretnék megtörni semmilyen folyamattal.

További indoklás a közgyűlés összehívására, hogy a szövetség mindenképpen eleget akar tenni a törvényi kötelezettségének, azaz el akarják fogadni az idei évre vonatkozó beszámolókat, s a tisztújítást is meg akarják tartani, márpedig, ha a szakemberek előrejelzése szerint valóban bekövetkezik a koronavírus-járvány második hulláma ősszel, akkor arra októberben nem biztos, hogy lehetőséget lehet keríteni.

Vári Attila végezetül bejelentette, hogy újra szeretne indulni az elnökválasztáson.

Legfrissebb hírek

Madaras Norbert: Sikeres évet zárt a magyar vízilabda

Vízilabda
2026.05.17. 09:13

„Rengeteg átélt élményről csak álmodoztam fiatalon” – Vári Attila ötvenéves

Vízilabda
2026.02.26. 07:40

Madaras Norbert: Az egyén soha, egyetlen pillanatig sem gondolhatja, hogy a csapat felett áll

Vízilabda
2026.02.01. 11:31

Madaras Norbert: Az olimpiai ciklusok elején a legkönnyebb újítani

Vízilabda
2025.12.17. 12:57

Madaras Norbert: Mindkét válogatottunknak nehéz az útja a négy közé az Eb-n, de mint mindig, most is ez a cél

Vízilabda
2025.12.08. 19:18

FÉRFI VÍZILABDA OB I, ADATBANK, 2025–2026

Vízilabda
2025.09.10. 11:11

Vízilabda: a Démétér Ház által támogatott gyermekek játszhattak együtt a vb-ezüstérmes női válogatott tagjaival

Vízilabda
2025.09.06. 15:05

Aranyesélyes válogatottakat szeretne 2027-re és 2028-ra az MVLSZ elnöke

Vízilabda
2025.05.17. 11:44
Ezek is érdekelhetik