Gyász: „Fekete a víz a medencében” – Orbán Viktor is búcsúzik
„Lesz-e még? Nem lesz. Fekete a víz a medencében. Meghalt Benedek Tibor. Nyugodjon békében!” – ezzel az üzenettel és Csurka Gergely májusban írt publicisztikájával búcsúzott Orbán Viktor miniszterelnök az életének 48. évében, súlyos betegség után csütörtök hajnalban elhunyt Benedek Tibortól.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Gyász: elhunyt a világbajnok brazil futballista
Minden más foci
2026.06.12. 08:34

Elhunyt Terjék István válogatott jégkorongozó
Jégkorong
2026.06.11. 07:06
Ezek is érdekelhetik





