Vízilabda: magyar és montenegrói válogatott érkezik Miskolcra
A férfi vízilabda ob I-ben szereplő PannErgy-Miskolci VLC bejelentette, melyik hat új játékossal, köztük magyar és montenegrói válogatottal vág neki a következő szezonnak.
Fiatalok sora érkezik a nyáron Miskolcra.
Egerből ketten is a borsodiakhoz szerződnek: Bedő Krisztián válogatott center és Lőrincz Bálint.
A montenegrói válogatott Bojan Banicsevics a Jadran Herceg Novitól igazol a magyar csapathoz.
Légiósként érkezik a szerb Ognjen Sztojanovics a belgrádi Crvena zvezdától, míg két fiatal, Vismeg Botond és Vismeg Zsombor az utánpótlásból kerül fel.
Legfrissebb hírek

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?
Vízilabda
2026.05.30. 10:29
Ezek is érdekelhetik





