Férfi vízi: hosszabbított az Eger két szerb játékosa
A ZF-Eger férfi vízilabdacsapata hivatalos honlapján hozta nyilvánosságra, hogy szerződést hosszabbított Marko Avramoviccsal és Sztrahinja Rasoviccsal, így mindkét játékos a 2018–2019-es szezont is a klubnál tölti.
Az előttünk álló szezonban életbe lépő légiósszabály értelmében egy csapatban egyszerre három külföldi játékos szerepelhet, az Egernél ez alapján még egy hely „kiadó” – írja a klubhonlap.
Legfrissebb hírek

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?
Vízilabda
2026.05.30. 10:29
Ezek is érdekelhetik





