Vízilabda: elkezdte az edzéseket az UVSE olimpiai bajnoka
Éppen csak megérkezett Budapestre, máris edzésbe állt az UVSE új játékosa, a kétszeres olimpiai bajnok Maggie Steffens.
A 24 éves szélső új klubja közösségi oldalán arról beszélt, hogy élvezte az első edzést, és izgatottan várja a továbbiakat. Szezonbeli terveivel kapcsolatban elmondta, fejlődni szeretne, tanulni a csapattársaitól és az edzőktől, valamint megnyerni az Euroligát és a hazai bajnokságot.
Steffens tagja volt a budapesti világbajnokságon győztes amerikai válogatottnak, az UVSE-hez még a nyáron írt alá.
Legfrissebb hírek

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett
Vízilabda
2026.06.26. 12:05

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Faragó Kamilla: Nem lehetünk elégedetlenek
Vízilabda
2026.05.30. 11:24
Ezek is érdekelhetik





