Női vízi ob I: 20 UVSE-gól, a Szentes is kiütéssel nyert
Gólgazdag meccsek játszottak a női vízilabda ob I középszakaszában a felsőházban. A három találkozón összesen 67 találat született.
NŐI VÍZILABDA OB I
Középszakasz. Felsőház.
Szegedi Vízmű-Taylor&Nash Szegedi Tudományegyetem–UVSE 6–20 (1–4, 1–3, 1–7, 3–6)
RacioNet-Honvéd–Hungerit-Szentes 3–12 (1–3, 2–2, 0–4, 0–3)
BVSC-Zugló Diapolo– DUE-Maarsk Graphics 12–14 (3–2, 3–4, 2–4, 4–4)
Az állás: 1. UVSE 54 pont, 2. Dunaújváros 46, 3. BVSC 34, 4. Szeged 19, 5. Szentes 16, 6. Honvéd 0NŐI VÍZILABDA OB I
Középszakasz. Felsőház.
Szegedi Vízmű-Taylor&Nash Szegedi Tudományegyetem–UVSE 6–20 (1–4, 1–3, 1–7, 3–6)
RacioNet-Honvéd–Hungerit-Szentes 3–12 (1–3, 2–2, 0–4, 0–3)
BVSC-Zugló Diapolo– DUE-Maarsk Graphics 12–14 (3–2, 3–4, 2–4, 4–4)
Az állás: 1. UVSE 54 pont, 2. Dunaújváros 46, 3. BVSC 34, 4. Szeged 19, 5. Szentes 16, 6. Honvéd 0
Legfrissebb hírek

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.31. 18:17

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.27. 21:27
Ezek is érdekelhetik






