Férfi vízilabda ob I: három válogatottal erősít az OSC
A férfi vízilabda ob I-ben szereplő OSC három válogatott játékossal erősíti meg a keretét. Szlodoban Nikics érkezéséről korábban már beszámoltunk, mellette Zalánki Gergő és a szlovák Lukás Seman is a csapatnál folytatja, tudatta az együttes blogja.
A 21 éves, balkezes Zalánki Egerből érkezik – a szintén balkezes Kevin Graham szülőhazájába, Kanadába költözik – Nikics a Galatasarayt, Seman pedig a Szegedet hagyja el az OSC kedvéért.Zalánki Egerből érkezik – a szintén balkezes Kevin Graham szülőhazájába, Kanadába költözik – Nikics a Galatasarayt, Seman pedig a Szegedet hagyja el az OSC kedvéért.
Távozik viszont Decker Ádám, aki a Nemzeti Sport értesülése szerint Egerben folytatja.
Legfrissebb hírek

Zalánki Gergő távozik az Olympiakosz vízilabdacsapatától
Vízilabda
2026.06.20. 17:29

Férfi vízilabda-vk: Zalánki Gergő is a bő keretben
Vízilabda
2026.06.05. 15:43

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06
Ezek is érdekelhetik




