Férfi vízilabda ob I: három válogatottal erősít az OSC

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.05.16. 15:55
A férfi vízilabda ob I-ben szereplő OSC három válogatott játékossal erősíti meg a keretét. Szlodoban Nikics érkezéséről korábban már beszámoltunk, mellette Zalánki Gergő és a szlovák Lukás Seman is a csapatnál folytatja, tudatta az együttes blogja.

A 21 éves, balkezes Zalánki Egerből érkezik – a szintén balkezes Kevin Graham szülőhazájába, Kanadába költözik – Nikics a Galatasarayt, Seman pedig a Szegedet hagyja el az OSC kedvéért.Zalánki Egerből érkezik – a szintén balkezes Kevin Graham szülőhazájába, Kanadába költözik – Nikics a Galatasarayt, Seman pedig a Szegedet hagyja el az OSC kedvéért.

Távozik viszont Decker Ádám, aki a Nemzeti Sport értesülése szerint Egerben folytatja.

Legfrissebb hírek

Zalánki Gergő távozik az Olympiakosz vízilabdacsapatától

Vízilabda
2026.06.20. 17:29

Zalánki Gergő: Extra teljesítményre lesz szükségünk a Fradi ellen

Vízilabda
2026.06.13. 13:14

Férfi vízi ob I: a Kaposvár és az UVSE győzelmével ért véget az alsóházi idény

Vízilabda
2026.06.05. 20:24

Férfi vízilabda-vk: Zalánki Gergő is a bő keretben

Vízilabda
2026.06.05. 15:43

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is

Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre

Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Története során huszonnyolcadszor bajnok az FTC a férfi vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.31. 20:09

Férfi vízilabda ob I: újra legyőzte a Szolnokot, a BVSC lett a bronzérmes

Vízilabda
2026.05.30. 17:22
Ezek is érdekelhetik