Férfi vízilabda: Decker Ádám is az OSC-nél folytatja
Újabb érkezője van a nagy terveket szövögető OSC-nek: a fővárosi klubhoz szerződött a világbajnok védő, Decker Ádám.
A szombat délutáni Szeged–Honvéd bronzmérkőzés után Vincze Balázs, a Szeged edzője elmondta, a következő szezonban az OSC kispadján ül majd, ráadásul nem ő lesz az egyetlen ismert név a 1969 és 1974 között zsinórban öt bajnoki címet szerző gárdánál: a Szeged irányítója, Juhász Zsolt is a fővárosban folytatja. Sőt a most futó bajnokságban a 11. helyért játszó együtteshez kötelezte el magát a Szeged világbajnok védője, Decker Ádám.
A Nemzeti Sport úgy értesült, hogy a szintén szegedi Hegedüs Gábor is az OSC-hez tart, és a hírek szerint a klub több egri játékost is megkeresett, illetve a vasasos Drasko Brguljan is a kiszemeltek között van.
Legfrissebb hírek

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06
Ezek is érdekelhetik





