Noha egy ideig ment a titkolózás, végül valóban megvált a Szentes férfi vízilabdacsapata Fülöp Tibor edzőtől, akinek a helyén segítője, Matajsz Márk ült a tegnapi Eger elleni bajnokin, s mutatkozott be vereséggel korábbi klubjával szemben.
Pécsen ugyan továbbra is az előző szezonban még játékos-edző Bereczki Miklós dirigál, viszont a szűkös játékoskeret miatt reaktiválta magát, s 43 évesen újra ob I-es mérkőzésen szerepelt.
Legfrissebb hírek

Matajsz Márk: A sikeréhséggel nem lesz probléma
Vízilabda
2026.06.21. 16:21

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Matajsz Márk: A teher már lekerült rólunk
Vízilabda
2026.06.11. 12:30

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09
Ezek is érdekelhetik



