Vízi Eb: „A magyarok és mi is elégedettek lehetünk”
A 8–8-as döntetlennel véget érő Magyarország–Görögország férfi vízilabda Eb-meccs után a görögök szövetségi kapitánya, Theodorosz Vlahosz értékelte a történteket.
„Kicsit álmosan kezdtünk, viszont elégedett vagyok a befejezéssel, mert volt esélyünk a győzelemre a találkozó végén is – mondta Theodorosz Vlahosz. – Mindkét csapat keményen játszott, hiszen fontos volt ez a meccs, szerintem a magyarok és mi is elégedettek lehetünk a döntetlennel. Az ellenfél keményebben játszott, mint korábban, mi viszont nem találtuk a játékunk ritmusát.”Theodorosz Vlahosz. – Mindkét csapat keményen játszott, hiszen fontos volt ez a meccs, szerintem a magyarok és mi is elégedettek lehetünk a döntetlennel. Az ellenfél keményebben játszott, mint korábban, mi viszont nem találtuk a játékunk ritmusát.”
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





