K. B. 2022.06.20 17:15 Frissítve: 2022.06.20 21:31

Vizes vb: műúszóink a 8. helyen a csapat kombinációs kűrben

A magyar műúszó-válogatott a nyolcadik helyen zárt a csapat kombinációs kűr döntőjében a Budapesten zajló vizes világbajnokság hétfői versenynapján. Az aranyérem az ukrán válogatotté lett.

Műúszó-válogatottunk a nyolcadik helyen zárt a csapat kombinációs kűrben (Fotó: Tumbász Hédi)
A KÉPRE KATTINTVA GALÉRIA NYÍLIK!

Az Apáthy Anna, Barta Niké, Farkas Dóra Linda, Gács Boglárka, Götz Lilien, Hatala Hanna, Hungler Szabina Mercédesz, Regényi Adelin, Szakáll Panna és Taksonyi Blanka alkotta magyar csapat 80.4667 pontot ért el a fináléban, amelyben a brazilokat és a thaiföldieket is megelőzte.

Ukrajna lett a világbajnok (95.0333 pont), Japán nyerte az ezüst- (93.5667), Olaszország (92.0333) a bronzérmet.

...8. Magyarország 80.4667

Az aranyérmes ukrán csapat (Fotó: Tumbász Hédi)
2022.07.01 08:18:16

Vizes vb 2022 KOVÁCS ERIKA

Virth Balázs tanítványa előbb meggyógyulni akar, csak azután foglalkozik az augusztusi Eb-vel.

2022.06.30 22:41:00

Vizes vb 2022 CSURKA GERGELY

NS-VÉLEMÉNY. Gálicz Péter a hajrában nyilván szaporázta, azaz alighanem a végső szaldó 11 ezer környékén mozog.

2022.06.30 14:21:57

Vizes vb 2022 LAKNER GÁBOR (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

Tizenhét év után újra döntőt játszhat Magyarország, ezúttal is az Egyesült Államok ellen.