Röplabda: kecskeméti és békéscsabai siker az U15-ös országos döntőkben

UP-info  utanpotlassport.huUP-info utanpotlassport.hu
2026.05.18. 13:40
null
A fiúk között a Kecskeméti Sportiskola, a lányok mezőnyében a Békéscsabai RSE csapata győzött az U15-ös röplabdázók országos döntőjében.

Vasárnap mindkét szakágban bajnokot avattak az U15-ös röplabdabajnokságban. A fiúk szegedi országos döntőjében a KESI és Egri VSI csapata játszotta a finálét, amelyet

3:1-re a Kecskemét nyert meg, és védte meg tavalyi bajnoki címét.

A bronzérem a Kunhegyesé lett.

Megvédték bajnoki címüket a békéscsabai U15-ös lányok Forrás: BRSE

Mindeközben a lányok döntőjét a BRSE és a házigazda Vasas vívta a Folyondár utcában.

Az aranycsatában a címvédő békéscsabaiak győztek 3:1-re.

A harmadik helyet az Újpest szerezte meg.

Ezen a héten az U20-as lányok folytatják a hatos döntők sorát Újpesten.

(Kiemelt képen: a KESI U15-ös fiú bajnokcsapata Forrás: MRSZ)

Legfrissebb hírek

Kosár: a fiúutánpótlásban is jócskán akadtak kiemelkedő egyéniségek

Utánpótlássport
4 órája

Kézilabda: jön a Veszprémmel a fiú ifjúsági BL négyes döntője

Utánpótlássport
9 órája

Röplabda: domináltak a kecskeméti fiúk az U17-es országos döntőben

Utánpótlássport
22 órája

Új uszoda épül a Népligeti Akadémián

Vízilabda
Tegnap, 10:07

Kosár: Tursicsék történelmi tarolása a leány utánpótlás-bajnokságokban

Utánpótlássport
Tegnap, 9:00

Vízilabda: új lebonyolítású vb vár az U16-os válogatottra

Utánpótlássport
2026.06.10. 19:34

Kézi: odaértek az akadémiák közé a Budaörs korosztályos leánycsapatai

Utánpótlássport
2026.06.10. 14:05

Kosárlabda: ők voltak a leányutánpótlás legjobbjai az évadban

Utánpótlássport
2026.06.10. 09:02
Ezek is érdekelhetik