Öttusa: Szécsi Nemere U19-es világbajnok lett

UP-info  utanpotlassport.huUP-info utanpotlassport.hu
2025.08.23. 16:16
null
Szécsi Nemere az U17-es után az U19-es öttusa-világbajnokságon is aranyérmet szerzett egyéniben.

A Magyar Öttusa Szövetség beszámolója szerint Szécsi Nemereaz U17-es világbajnokságon megszerzett két aranyérme után az U19-es vb-n is csúcsra ért, és nyerni tudott egyéniben.  

 

Bognár Levente a huszonegyedik, Domján Bendegúz a huszonharmadik, Gyurka Hugó pedig a huszonhetedik helyen zárt, amivel a Szécsi, Bognár, Domján magyar trió a csapatverseny negyedik helyét szerezte meg.

(Kiemelt képünk forrása: MÖSZ)

Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: német és román győzelem a kolozsvári U21-es Eb-n

Utánpótlássport
9 órája

Kosárlabda: kétszer is legyőzte a románokat az U20-as férfiválogatott

Utánpótlássport
10 órája

Tenisz: Fazekas Vencel döntőt játszott a boszniai junior ITF-tornán

Utánpótlássport
12 órája

Öttusa: U15-ös és U19-es bajnokokat avattak

Utánpótlássport
14 órája

Úszás: Sárkány Zétény megvédte címét a nyílt vízi ob-n

Utánpótlássport
2026.06.20. 20:42

Pósfai Gábor: Minden sportág esetében szigorúbb kontrollt vezetünk be az állami források felhasználására

Egyéb egyéni
2026.06.20. 16:42

Kajak-kenu: júliusban jön az utánpótlás vb-je és Eb-je

Utánpótlássport
2026.06.20. 15:53

Öttusa: újabb sikeres nyár állhat Rajncsák Diána előtt

Utánpótlássport
2026.06.20. 09:05
Ezek is érdekelhetik