Cselgáncs: hamar búcsúztak a magyarok szombaton az U23-as Eb-n

UP-info  utanpotlassport.huUP-info utanpotlassport.hu
2024.11.16. 14:37
null
A magyar csapatból szombaton Demeter Bendegúz és Sági Nikolett lépett tatamira a Lengyelországban zajló U23-as cselgáncs Európa-bajnokságon.

A sikeres pénteki nyitónap után szombaton két magyar cselgáncsozó lendült akcióba a Lengyelországban zajló U23-as Európa-bajnokságon.

Az első meccs azonban mindkettejüknek a végállomást jelentette.

A 81 kilogrammosok között Demeter Bendegúz osztrák ellenféltől kapott ki a legjobb 32 között, míg Sági Nikolett (78 kg) a tizenhat között állította meg a görög riválisa.

(Kiemelt képen: Sági Nikolett (fehérben) Forrás: EJU)

Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: német és román győzelem a kolozsvári U21-es Eb-n

Utánpótlássport
13 órája

Kosárlabda: kétszer is legyőzte a románokat az U20-as férfiválogatott

Utánpótlássport
14 órája

Tenisz: Fazekas Vencel döntőt játszott a boszniai junior ITF-tornán

Utánpótlássport
16 órája

Öttusa: U15-ös és U19-es bajnokokat avattak

Utánpótlássport
18 órája

Úszás: Sárkány Zétény megvédte címét a nyílt vízi ob-n

Utánpótlássport
2026.06.20. 20:42

Pupp Réka bronzérmes az ulánbátori cselgáncs GP-n

Egyéb egyéni
2026.06.20. 16:54

Pósfai Gábor: Minden sportág esetében szigorúbb kontrollt vezetünk be az állami források felhasználására

Egyéb egyéni
2026.06.20. 16:42

Kajak-kenu: júliusban jön az utánpótlás vb-je és Eb-je

Utánpótlássport
2026.06.20. 15:53
Ezek is érdekelhetik