Családban marad: a YouTube-sorozat vendégei Iváncsikék

UP-info  utanpotlassport.huUP-info utanpotlassport.hu
2024.08.31. 11:00
null
Az UP Sport YouTube-csatornáján látható sorozatban olyan családi kötelékeket mutatunk be, amelyekre messzemenően igaz a mondás: volt mit örökölni. A Családban marad újabb vendégei Iváncsikék: a rendkívül sikeres kézilabdás família három generációjának képviselője, a nagypapa, Mihály, a fia, Gergő és az unoka, Máté.

Az Utanpotlassport.hu – a Decathlon támogatásával készített – YouTube-sorozatában neves sportolókat és ígéretes sportoló gyermekeiket kérjük a kamera elé, hogy megtudjuk, mi az, amit a fiatalok otthonról hoztak magukkal;

mennyiben segíti vagy éppen hátráltatja a karrierjüket, hogy van kihez hasonlítaniuk magukat, az eredményeiket, 

segítség vagy teher, hogy van kire felnézniük, van honnan meríteniük?

A Családban marad mostani vendégei Iváncsikék: a kézilabda-válogatottban 169 alkalommal szereplő, olimpiai negyedik és világbajnoki második helyezett, a hazai sportági hírességek csarnokába is beválasztott, világválogatott Mihály, a címeres mezt 270-szer viselő, kétszeres olimpiai negyedik, a Veszprém csapatával háromszoros Bajnokok Ligája-ezüstérmes fia, Gergő és korosztályos magyar bajnok, serdülőválogatott unokája, Máté.

Az Utanpotlassport.hu munkatársa, Nagy Dániel által készített beszélgetésben, szóba kerül, hogy

miért lett ragadós az egész családra a nagypapa példája; 

hogy az apuka miért nézi angyali nyugalommal fia legizgalmasabb meccseit is;

hogy milyen cél lebeg a korosztályos válogatott fiú előtt annak tudatában, hogy mire vitték a felmenői.

A további epizódokban szintén olyan fiatal sportolók és korábbi klasszis élversenyző felmenőik lesznek a főszereplők, akiknek pályája, egymáshoz való kötődése, sport iránti elköteleződése példaként, mintaként szolgálhat a mai tizenévesek, a gyermekeik sportágválasztása előtt álló szülők és minden sportkedvelő számára.

Iratkozz fel az UP Sport YouTube-csatornájára, hogy ne maradj le egyetlen filmünkről sem:

https://www.youtube.com/channel/UCSGNC33H1aMhtQuMM-71q-g

(Kiemelt képünkön: Iváncsik Mihály, Iváncsik Máté és Iváncsik Gergő az UP Sport stúdiójában)

 

Legfrissebb hírek

Iváncsik Mihály: 1986 életem legszebb éve volt a pályán

Kézilabda
3 órája

Erődemonstráció: hibátlan mérleggel nyerte a Honvéd-kupát az Elche

Minden más foci
17 órája

Birkózás: Zsitovoz és Szinay is ötödik lett az U23-as Eb záró napján

Utánpótlássport
17 órája

Jégkorong: a bronzért játszik az Újpest az U20-as osztrák rájátszásban

Utánpótlássport
19 órája

Kézilabda: újra együtt a korosztályos fiúválogatottak

Utánpótlássport
21 órája

Vívás: Horváth Lotti címvédőként várja a kadét-világbajnokságot

Utánpótlássport
Tegnap, 9:00

Birkózás: Darabos László ezüstérmes az U23-as Eb-n

Utánpótlássport
2026.03.14. 20:47

Kosárlabda: két szoros vereség az U18-as lányoktól Hollandia ellen

Utánpótlássport
2026.03.14. 16:24
Ezek is érdekelhetik