
Kós Hubert Budapest II. kerületének díszpolgára lett (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
Kós Hubert olimpiai bajnok úszót Budapest II. kerületének díszpolgárává avatták.
A magyar sportági szövetség (MÚSZ) Facebook-bejegyzése szerint az önkormányzat épületében rendezett ünnepségen az Egyesült Államokban tanuló és edző 21 éves sportoló online kapcsolódott be, a neki járó oklevelet magyarországi edzője, Magyarovits Zoltán és a MÚSZ elnöke, Wladár Sándor vette át Őrsi Gergely polgármestertől.
Kós Hubert tavaly világbajnoki címet nyert 200 méter háton, majd az idei párizsi olimpián is diadalmaskodott ebben a számban.
Legfrissebb hírek

Németh Nándor: Álom a Milákkal felálló váltó
Úszás
2026.06.17. 07:52

Úszás: húsz fős magyar csapat utazik a junior Eb-re
Utánpótlássport
2026.06.16. 20:40

Betelt a nevezési lista a Balaton-átúszásra
Úszás
2026.06.09. 09:28

Kós Hubert a világranglista élére került 200 háton
Úszás
2026.06.08. 21:36
Ezek is érdekelhetik




