Díszpolgár lett Kós Hubert

2024.10.22. 15:30
Kós Hubert Budapest II. kerületének díszpolgára lett (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
Kós Hubert olimpiai bajnok úszót Budapest II. kerületének díszpolgárává avatták.

A magyar sportági szövetség (MÚSZ) Facebook-bejegyzése szerint az önkormányzat épületében rendezett ünnepségen az Egyesült Államokban tanuló és edző 21 éves sportoló online kapcsolódott be, a neki járó oklevelet magyarországi edzője, Magyarovits Zoltán és a MÚSZ elnöke, Wladár Sándor vette át Őrsi Gergely polgármestertől.

Kós Hubert tavaly világbajnoki címet nyert 200 méter háton, majd az idei párizsi olimpián is diadalmaskodott ebben a számban.

 

Legfrissebb hírek

Fábián Bettina: Elegünk van abból, hogy újra és újra kockára kell tennünk az egészségünket

Úszás
13 órája

Úszás: Sárkány Zétény megvédte címét a nyílt vízi ob-n

Utánpótlássport
2026.06.20. 20:42

Kate Douglass megdöntötte Sarah Sjöström világcsúcsát 50 gyorson

Úszás
2026.06.20. 09:44

Németh Nándor: Álom a Milákkal felálló váltó

Úszás
2026.06.17. 07:52

Úszás: húsz fős magyar csapat utazik a junior Eb-re

Utánpótlássport
2026.06.16. 20:40

Úszás: ifi ob után ifi Eb, majd felnőtt Eb várja Antal Dávidot

Utánpótlássport
2026.06.14. 09:12

Betelt a nevezési lista a Balaton-átúszásra

Úszás
2026.06.09. 09:28

Kós Hubert a világranglista élére került 200 háton

Úszás
2026.06.08. 21:36
Ezek is érdekelhetik