
Bizonyos szemszögből nézve szerencséje volt Fucsovics Mártonnak, hiszen a négy lehetséges ellenfele közül nem a legerősebbel, a torna negyedik kiemeltjével, az orosz Andrej Rubljovval kell megmérkőznie az első fordulóban, hanem a világranglistán 38. helyet elfoglaló amerikaival, Reilly Opelkával.
A világranglistán 58. helyen álló Fucsovics korábban még nem találkozott a nála 20 hellyel előrébb rangsorolt, nála hat évvel fiatalabb amerikaival.
A torna hivatalos Twitter-csatornáján megjelent tervezett menetrend szerint Fucsovics és Opelka 1. fordulós találkozója a centerpálya hétfő esti programjában kapott helyet. A két szabadkártyás, Andy Murray és Robin Haase összecsapása után várhatóan este 21.00 körül kezdődik a magyar teniszező mérkőzése.

Ritkán látott vereségbe szaladt bele Iga Swiatek a WTA-vb-n

Marozsán sérülés miatt visszalépett az athéni tornától

Udvardy Panna negyeddöntős Caliban

Gálfi párosban is búcsúzott a hongkongi tornától



