
Bondár Anna szoros meccsen kapott ki Bad Homburgban (Fotó: AFP)
Szoros mérkőzésen kapott ki az amerikai Ann Litől a Bad Homburg-i füves pályás tenisztorna első fordulójában Bondár Anna.
A világranglistán 62. magyar kifejezetten kiegyenlített első játszmát vívott az amerikaival, aki viszont jobban bírta a tie-breaket, és szettelőnybe került (7:6). A második felvonás viszont rögtön Bondár brékjével kezdődött, amit az egész játszmában ki tudott használni, így 6:4-gyel egyenlített.
A harmadik szettben viszont már semmi sem jött össze a magyarnak, aki csak egy adogatását tudta megnyerni, és háromszettes vereséggel búcsúzott a Bad Homburg-i tornától.
WTA 250-ES TORNA, BAD HOMBURG
1. FORDULÓ
Li (amerikai)–Bondár 7:6, 4:6, 6:1
Legfrissebb hírek

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
Tegnap, 18:58

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



