
Fotó: Földi Imre
Bondár Anna oldalán Kimberley Zimmermann-nal az első fordulóban kiesett a párosok versenyében az Ostravában zajló kemény pályás női tenisztornán.
A magyar–belga duó – amely szeptemberben megnyerte a budapesti challenger-viadalt – szerdán a belga Kirsten Flipkens és a német Laura Siegemund negyedik helyen kiemelt kettősével csapott össze, és két szettben, 1 óra 18 perc alatt kikapott. Az egyéni világranglistán elfoglalt 61. helyével a legjobb magyarnak számító Bondár egyesben nem indult Csehországban.
WTA-TORNA, OSTRAVA (758 ezer euró, kemény pálya)
NŐI PÁROS
1. FORDULÓ (A 8 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
Kirsten Flipkens, Laura Siegemund (belga, német, 4.–Bondár Anna, Kimberley Zimmermann (magyar, belga) 6:4, 6:2
Legfrissebb hírek

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
Tegnap, 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik





