Tenisz: Babosnak nem sikerült az újabb bravúr

2015.08.19. 21:21
Babos Tímea 6:4, 7:5-re kikapott a nyolcadik helyen kiemelt cseh Karolína Plískovától a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában.

Babos Tímea az első fordulóban a Grand Slam-győztes Samantha Stosurt búcsúztatta, jó formában várhatta tehát a Karolína Plísková elleni meccsét. Az első szettben ennek ellenére négyszer is elveszítette az adogatását, ám még így is szoros volt a küzdelem, csak 6:4-re nyerte meg a nyitó felvonást a világranglista 7. helyén álló cseh.

A második játszmában Babos 2:0-ra vezetett ezt követően viszont sorozatban négy játékot elbukott. Innen még vissza tudott jönni, 4:4 és 5:5 is volt az állás, de a szett vége ismét Plískovának sikerült jobban.

Timire a program szerint szerdán még vár egy páros mérkőzés. Partnere, Kristina Mladenovic szintén búcsúzott az egyéni küzdelmektől, nagy csatában kapott ki a harmadik kiemelt Simona Haleptől. A második kiemelt magyar, francia duó az olasz Karin Knapp, Roberta Vinci kettőssel találkozik a párosok második fordulójában – az elsőben erőnyerő volt.Babos Tímea az első fordulóban a Grand Slam-győztes Samantha Stosurt búcsúztatta, jó formában várhatta tehát a Karolína Plísková elleni meccsét. Az első szettben ennek ellenére négyszer is elveszítette az adogatását, ám még így is szoros volt a küzdelem, csak 6:4-re nyerte meg a nyitó felvonást a világranglista 7. helyén álló cseh.

Timire a program szerint szerdán még vár egy páros mérkőzés. Partnere, Kristina Mladenovic szintén búcsúzott az egyéni küzdelmektől, nagy csatában kapott ki a harmadik kiemelt Simona Haleptől. A második kiemelt magyar, francia duó az olasz Karin Knapp, Roberta Vinci kettőssel találkozik a párosok második fordulójában – az elsőben erőnyerő volt.

WTA-TORNA, CINCINNATI (2 513 000 dollár, kemény pálya)