Babos Tímea szakított edzőjével, visszatért édesapjához

Vágólapra másolva!
2024.06.25. 22:04
Fotó: Koncz Márton
Közösségi oldalán jelentette be Babos Tímea (WTA-255.), hogy szakított edzőjével, és újból Sopronban, édesapjával, Babos Csabával készül. Babos arra is kitért, hogy bár első várakozóként éppen lemaradt az egyes selejtezőjéről Wimbledonban, párosban pályára lép.

 

„Sajnos lemaradtam idén az egyéni wimbledoni szereplésről. Első várakozó lettem végül a selejtezőre, pont azon a héten estem hátra a ranglistán, amikor a nevezés volt. Igazából egy meccsen múlt az egész, valahol, valamikor nyernem kellett volna még egy mérkőzést, és akkor ez is meglett volna” – írta Babos a közösségi oldalán, majd hozzátette, vasárnap utazik, és szerdán kezdi a párost Wimbledonban.

Azt is elárulta a korábban az egyéni világranglistán a 25. helyig jutó Babos, hogy korábbi edzőjével már nem dolgozik együtt. Mint írja, „nem úgy edzettem és ezáltal teniszeztem, ahogy véleményem szerint kellene, így elveszítettem a hitem és az örömöm a pályán”. A jövőben Babos ismét édesapjával, Babos Csabával készül.

 

 

Legfrissebb hírek

Stollárék két szoros szettben kikaptak Gaufféktól a montreali teniszversenyen; Babosék továbbjutottak

Tenisz
7 órája

Bondár Anna nehéz első szett után jutott tovább Varsóban

Tenisz
2025.07.29. 19:18

Marozsán Fábián könnyed győzelemmel kezdett Torontóban

Tenisz
2025.07.29. 08:30

Marozsán és Bondár is rontott a világranglistán

Tenisz
2025.07.28. 09:33

Leylah Fernandez 70 perc alatt lemosta Anna Kalinszkaját a washingtoni döntőben

Tenisz
2025.07.27. 22:34

Udvardy a negyeddöntőben búcsúzott Palermóban

Tenisz
2025.07.25. 22:45

„Csípős Fritzy” a kortársai nyomában – sztárportré Taylor Fritzről

Képes Sport
2025.07.25. 20:26

Piros Zsombor szettelőnyről búcsúzott a svájci tenisztornán

Tenisz
2025.07.25. 17:18
Ezek is érdekelhetik