Tenisz: Marbellában tér vissza Dominic Thiem és Stan Wawrinka

Vágólapra másolva!
2022.03.27. 14:43
null
Marbellán tér vissza Dominic Thiem (Fotó: AFP)
Dominic Thiem osztrák teniszező a hétfőn kezdődő marbellai challenger-tornán tér vissza a teniszpályára komoly csuklósérülését követően – írja az MTI.


Az amerikai nyílt bajnokság 2020-as győztese legutóbb tavaly június 22-én Mallorcán játszott tétmérkőzést, de mivel megsérült a csuklója, hosszú kihagyásra kényszerült, és a világranglista ötvenedik helyére csúszott vissza.

Thiem első ellenfele a spanyolországi salakpályás tornán az argentin Pedro Cachin (228.) lesz. Az osztrák teniszező azt is bejelentette, hogy Marbella után a marokkói Marrákesben, majd Monte-Carlóban és Belgrádban versenyez.

Ugyancsak Marbellában tér vissza a 37 éves svájci Stan Wawrinka, aki két lábműtétje miatt több mint egy éve nem játszott tétmeccset.

Legfrissebb hírek

„Már nem csak a kupákért teniszezem” – a visszatéréséről beszélt Novak Djokovics

Tenisz
3 órája

Stollárék legyőzték Babosékat, elődöntősök Pekingben

Tenisz
13 órája

Marozsán Fábián: Jó érzés, hogy legyőztem egy legendát

Tenisz
13 órája

Marozsán nagyszerű skalpja: legyőzte Wawrinkát Sanghajban

Tenisz
Tegnap, 16:50

Tenisz: Gaël Monfils az utolsó idényét kezdi jövőre

Tenisz
Tegnap, 13:22

Gálfi nem bírt az ötödik kiemelttel Szucsouban

Tenisz
Tegnap, 11:50

Fucsovics máris búcsúzott Sanghajban

Tenisz
Tegnap, 9:35

Carlos Alcaraz nyerte meg a tokiói tenisztornát

Tenisz
2025.09.30. 13:27
Ezek is érdekelhetik