Tenisz: Udvardy továbbjutott, Bondár kiesett Montevideóban

Véget ért Bondár sorozata (Fotó: AFP, archív)
A harmadik helyen kiemelt Udvardy Panna továbbjutott, a másodikként rangsorolt Bondár Anna viszont kiesett a Montevideóban zajló 115 ezer dollár (37 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztorna első fordulójában.
A világranglista-helyezése alapján a legjobb magyar teniszezőnek számító Bondár sorozatban tíz győzelem után kapott ki. A WTA honlapja szerint az a holland Arianne Hartono győzte le három szettben, 2 óra 22 perces meccsen, akit múlt pénteken két játszmában megvert Chilében.
Udvardy az ausztrál Olivia Tjandramulia ellen nyert két sima szettben, következő ellenfele pedig a brazil Carolina Alves lesz.
WTA-TORNA, MONTEVIDEO (115 ezer dollár, salak)
1. FORDULÓ (a 16 közé jutásért)
Arianne Hartono (holland)–Bondár Anna (2.) 6:4, 4:6, 6:4
Udvardy Panna (3.)–Olivia Tjandramulia (ausztrál) 6:1, 6:3
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik




