Tenisz: még mindig büdös a cipője, de meglett Andy Murray karikagyűrűje

SZ. R.SZ. R.
Vágólapra másolva!
2021.10.08. 09:54
null
Andy Murray szerencsés volt, előkerült a cipője (Fotó: AFP)
Előkerült Andy Murray ellopott cipője, így a karikagyűrű is visszajutott hozzá – számolt be a hírről a kétszeres olimpiai bajnok teniszező a hivatalos Instagram-oldalán.

Ahogy arról korábban beszámoltunk az Indian Wells-i tenisztornára készülve Andy Murray szerda este úgy döntött, hogy ki kell szellőztetnie a cipőjét, amit emiatt az autója alá tett éjszakára, azonban reggelre valaki ellopta azt, és az azon lévő karikagyűrűjét is.

A megoldásra nem kellett sokat várni, hiszen magyar idő szerint péntek hajnalban a teniszező videós üzenettel jelentkezett az Instagram-oldalán. „Köszönöm mindenkinek az üzeneteket és a megosztásokat. El kellett intéznem pár telefont, egyeztetnem kellett a hotel biztonsági szolgálatával is, de a lényeg… A gyűrű és a cipő is hazatért. Továbbra is nagyon büdös, de legalább ismét a jók között tartanak számon otthon” – mondta a videóban Andy Murray.

A brit teniszező a francia Adrian Mannarino ellen kezdi meg az Indian Wells-i kemény pályás tenisztornát pénteken.

Legfrissebb hírek

Udvardy Panna negyeddöntős Caliban

Tenisz
15 órája

Hetvenöt éve hunyt el a svédek mai napig nagy becsben tartott uralkodója, az 1912-es olimpia fővédnöke

Népsport
17 órája

Gálfi párosban is búcsúzott a hongkongi tornától

Tenisz
2025.10.29. 12:57

Marozsán tudja, miben kell fejlődnie a jövőben

Tenisz
2025.10.28. 16:25

Marozsán Fábiánnak nem tartott sokáig a párizsi torna

Tenisz
2025.10.27. 15:57

Marozsán és Bondár is előrébb lépett a tenisz-világranglistán

Tenisz
2025.10.27. 09:49

Bondár sikerrel vette az első fordulót a csiucsiangi tornán

Tenisz
2025.10.27. 09:13

Babos a vb-n, Marozsán Párizsban – öt magyar teniszező játszik külföldön a jövő héten

Tenisz
2025.10.26. 13:14
Ezek is érdekelhetik