Tenisz: nincs veszélyben a londoni vb megrendezése

MTI/B. D. K.MTI/B. D. K.
2020.11.01. 12:09
null
Novak Djokovics revansot vehet Rafael Nadalon (Fotó: AFP)
A szervezők szerint a koronavírus-járvány miatti lezárások ellenére nincs veszélyben a férfi teniszezők ATP-világbajnokságának megrendezése november 15. és 22. között Londonban.

 

„Továbbra is együttműködünk az összes érintett hatósággal – mind nemzeti, mind helyi szinten –, hogy minden szükséges intézkedést meghozzunk a résztvevők biztonságának garantálása érdekében” – áll az ATP közleményében.

A Boris Johnson brit miniszterelnök által kihirdetett lezárások csütörtökön kezdődnek és december 2-ig tartanak a koronavírus-járvány terjedésének megfékezése érdekében.

A férfi teniszidény kiemelt eseményét – amelyre az idén ötvenedik alkalommal kerül sor – nézők nélkül rendezik a londoni O2 Arenában, mielőtt jövőre öt évre Torinóba költözik. A tornán a nyolc legjobb egyes játékos és a nyolc legjobb páros indul. Ott lesz a mezőnyben többek között a világelső Novak Djokovics, a hússzoros Grand Slam-tornagyőztes Rafael Nadal, a címvédő Sztefanosz Cicipasz, valamint Dominic Thiem, Alexander Zverev és Danyiil Medvegyev is.

Legfrissebb hírek

Miami tenisztorna: Fucsovics kétszettes sikerrel kezdett

Tenisz
8 órája

Tenisz: eső miatt csúszik a program Miamiban

Tenisz
2026.03.18. 20:32

Váratlan visszalépés miatt Gálfi Dalma főtáblás Miamiban

Tenisz
2026.03.16. 18:59

Medvegyev legyőzésével Sinner nyerte az Indian Wells-i férfi tenisztornát

Tenisz
2026.03.16. 00:29

Szabalenka visszavágott a melbourne-i vereségért Ribakinának Indian Wellsben

Tenisz
2026.03.15. 21:57

Alcaraz először kapott ki 2026-ban, Medvegyev döntőzik Sinnerrel Indian Wellsben

Tenisz
2026.03.15. 01:24

Sinner először döntőzhet Indian Wellsben

Tenisz
2026.03.14. 23:38

Tenisz: a Djokovicsot kiverő Draper mellett Swiatek is a nyolc között búcsúzott Indian Wellsben

Tenisz
2026.03.13. 10:16
Ezek is érdekelhetik