Tenisz: először nyert WTA-tornát a 21 éves észt
Anett Kontaveit nyerte a hollandiai 's-Hertogenbosch városában megrendezett füves pályás női tenisztornát.
A 21 éves észt játékos élete első WTA-tornagyőzelmét aratta, miután a fináléban két játszmában legyőzte az orosz Natalija Vihljancevát.
Kontaveit korábban egyszer, az áprilisi bieli versenyen jutott döntőbe.
WTA-TORNA, 'S-HERTOGENBOSCH (589 000 dollár, fű)
DÖNTŐ
Kontaveit (észt)–Vihljanceva (orosz) 6:2, 6:3
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik






