US Open: bemászott a pályára, tíz évre kitiltották
Tíz évre kitiltották az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) helyszínéről azt a nézőt, aki szerdán bemászott az egyik pályára.
A szurkoló a 13-as pályára ugrott be egy falon át Katerina Bondarenko és a kínai Cseng Szaj-szaj mérkőzése után, s megindult az ukrán játékos felé.
Két biztonsági őr azonban útját állta, lefogta, majd bilincsben vitték el a rendőrök. A versenyigazgatóság később tíz évre kitiltotta a Flushing Meadows-i létesítményből.
A második fordulós meccset Bondarenko nyerte meg 5:7, 7:6, 7:5-re.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik






