Australian Open: Del Potrónak még korai lett volna, visszalépett
A tíz hónapi kényszerpihenő után visszatérő Juan Martín del Potro visszalépett az Australian Opentől, miután úgy érezte, még túl korai lett volna számára az ötszettes mérkőzésekkel járó terhelés.
A 2009-es US Open argentin bajnoka, aki korábban volt negyedik is a világranglistán, és hosszan tartó sérülése következtében egészen a 338. pozícióba esett vissza, a sydneyi tenisztornán tért vissza, ahol a negyeddöntőig jutott.
„Az utóbbi időszakban elkezdett fájni a csuklóm, de semmi új és semmi komoly sérülésről nincs szó. Azonban úgy érzem, még nem állok készen erre a fontos tornára. Okosnak kell lennem, és a jövőmre koncentrálni, így nem szeretnék kockáztatni" – mondta Del Potro.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



