Egyetlen labdamenetet sem játszottak le a felső ágon az Indian Wells-i tenisztorna női negyeddöntőjében, ugyanis Viktorija Azarenka és Samantha Stosur is visszalépett sérülés miatt.
A világranglista 2. helyén található Azarenka bokafájdalomra hivatkozva nem állt ki Caroline Wozniacki ellen, míg Stosur combsérülés miatt nem vállalta a játékot, így Angelique Kerber is úgy jutott az elődöntőbe, hogy nem kellett pályára lépnie.
WTA-PREMIERTORNA, INDIAN WELLS (5 185 262 dollár, kemény pálya)
EGYES, NEGYEDDÖNTŐ
Wozniacki (dán, 8.)–Azarenka (fehérorosz, 1.) Azarenka feladta
Kerber (német, 4.)–Stosur (ausztrál, 7.) Stosur feladta
AZ ELŐDÖNTŐ PÁROSÍTÁSA
Wozniacki (dán, 8.)–Kerber (német, 4.)
Kirilenko (orosz, 13.)–Sarapova (orosz, 2.)
ATP 1000-ES TORNA, INDIAN WELLS (4 330 625 dollár, kemény pálya)
EGYES, NEGYEDDÖNTŐ
Berdych (cseh, 6.)–K. Anderson (dél-afrikai) 6:4, 6:4
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


