Alpesi sí: visszavonul a svájciak olimpiai bajnoka
Sérülései miatt bejelentette visszavonulását Sandro Viletta, a svájciak olimpiai bajnok alpesi sízője.
A 32 éves versenyző az elmúlt két évben kétszer is térdszalag-szakadást szenvedett, és azt mondta, már nem érzi teljesen magabiztosnak magát a lejtőkön.
Viletta 2014-ben, Szocsiban nyert olimpiai bajnoki címet, meglepetésre lett első a horvát Ivica Kostelic előtt szuperkombinációban.
A világkupákon egy sikert aratott, még 2011-ben, a Beaver Creek-i szuper-óriásműlesiklásban győzött, aztán sorozatos sérülések hátráltatták.
A sportoló azt mondta: edzőként szeretné kamatoztatni a tudását.
Legfrissebb hírek

Luka Modric a vb után visszavonul – sajtóhír
Foci vb 2026
2026.05.27. 17:07

Jászapáti Petra: Visszavonulok!
Téli sportok
2026.05.22. 16:00
Ezek is érdekelhetik






