Curling Eb: a férfiak után a nők is visszacsúsztak
A magyar női válogatott csütörtökön nyolcadszor kapott ki a svédországi Karlstadban zajló A-csoportos curling Európa-bajnokságon, ezzel a férfiakhoz hasonlóan visszacsúszott a B-csoportba.
A Szekeres Ildikó vezette gárda az utolsó találkozóján az olaszoktól kapott ki, így egy győzelemmel és nyolc vereséggel – a finnekkel holtversenyben – az utolsó helyen zárt.
A Nagy György irányította férfi csapat mind a kilenc összecsapását elveszítette az Eb-n, így szerda este a tizedik, utolsó pozícióban fejezte be a tornát.
| 6. NAP |
| NŐK |
| Olaszország–Magyarország 10–5 |
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





