Kevés volt a drukker, kartonfigurákkal töltötték meg a lelátót

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.06.01. 16:38
null
A kartonok támadása (Fotó: metro.co.uk)
Mit tehet a lelkes drukker, ha úgy érzi, nincsenek elegen kedvenc csapata meccsén? Elhívja a barátait? Reklámoz? Ugyan, erre van a kartonpapír.

Mondanunk sem kell, Japánban került sor a nagy papírdrukkolásra. Az élvonalbeli Omija Ardidzsa drukkerei úgy érezték, mostanában túl kevesen látogatnak ki csapatuk meccsére, így fellázadtak, és a saját kezükbe vették az irányítást.

Mivel a stadionban csak a kartonpapír volt kéznél, gyorsan megszületett a zseniális terv. Egy pár póló, na meg az elmaradhatatlan filctoll-vonások, és már készen is van a B-közép.

A bal oldali mosolygós figura mindent visz (Fotó: metro.co.uk)
A bal oldali mosolygós figura mindent visz (Fotó: metro.co.uk)

A kartonfigurák hangban nem voltak igazán jók a beszámolók szerint, de a látvány mindent vitt, azonnal megfélemlítették az ellenfél drukkereit. Kivéve a bal oldali, mosolygós srác. Ő nem tudjuk, minek örült, de az biztos, hogy nem sikerült túl ijesztőre.

Legfrissebb hírek

„Ilyen a kultúránk” – takarítottak a lelátón a japán szurkolók

Foci vb 2026
20 perce

Ellenfelek, nem ellenségek – Pikachu is előkerült a vb-n

Foci vb 2026
2 órája

„Teljes mértékben nem lehetek elégedett” – értékelések a holland–japán meccs után

Foci vb 2026
10 órája

Folytatódott a japán hagyomány

Foci vb 2026
10 órája

Koeman „együtt tud élni” a döntetlennel, Morijaszu viszont csalódott

Foci vb 2026
10 órája

Statisztikák: francia legendákhoz csatlakozott Nakamura, míg Van Dijknél csak egy idősebb holland vb-gólszerző van

Foci vb 2026
11 órája

A hollandokkal együtt bulizott a japán szurkoló

Foci vb 2026
12 órája

A második félidőre indult be a buli Dallasban, Hollandia nem bírt Japánnal

Foci vb 2026
12 órája
Ezek is érdekelhetik