Siófoki kézis lányok szépítették meg a csarnoképítkezést - képek
A siófoki kézilabdázók meglátogatták az új munkacsarnokuk építkezését. Február óta zajlik a munka, amelyet júniusban terveztek befejezni. Mostanra jutottak el odáig, hogy szerkezetkész az épület, el lehetett kezdeni a belső munkálatokat is. Egyre jobban kibontakozik a végső formája a csarnoknak. Az NB I gólkirálynője, Bogdanovics Annamária és más siófoki kézilabdázók is megnézték, hogy állnak a munkálatok, és tréfából még szerszámokat is ragadtak.






Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







