Sevilla: óriási balhé, Nasri után egy kép miatt nyomoznak

Vágólapra másolva!
2016.12.29. 14:52
A Spanyol Doppingellenes Ügynökség (AEPSAD) vizsgálatot indított Samir Nasri, a La Ligában szereplő Sevilla labdarúgója ellen.

Az AEPSAD azt gyanítja, hogy a szezon előtt Manchester Citytől kölcsönbe érkező Samir Nasri intravénás csepegtető kezelést kapott egy Los Angeles-i klinikán a múlt héten. A Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség (WADA) szabályzata kimondja, sportolóknál csak egyértelmű orvosi utasításra, legfeljebb 50 milliliteres mennyiségig lehet alkalmazni hasonló eljárást, így az AEPSAD most vizsgálatot indított Nasri ellen. Samir Nasri intravénás csepegtető kezelést kapott egy Los Angeles-i klinikán a múlt héten. A Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség (WADA) szabályzata kimondja, sportolóknál csak egyértelmű orvosi utasításra, legfeljebb 50 milliliteres mennyiségig lehet alkalmazni hasonló eljárást, így az AEPSAD most vizsgálatot indított Nasri ellen.

A botrány kiindulópontja egészen bizarr: hackerek állítólag feltörték Nasri Twitter-oldalát, és több képet posztoltak, amelyeken a francia játékos az említett Los Angeles-i klinikán látható. Nasri később törölte a bejegyzéseket, azt írta, a fiókját feltörték, a klinika közösségi oldalán azonban még most is fent van egy kép.

Mint írják, a Sevilla kölcsönjátékosa úgynevezett „védettséget megelőző, hidratáló kezelést kapott”, ám az intézmény honlapja úgy fogalmaz, ennél az eljárásnál egyliteres adagban folyik a hidratálás.




Legfrissebb hírek

Mbappé ismét betalált, a Real Madrid az Alavés otthonában szerzett három pontot

Spanyol labdarúgás
6 órája

Milánó 2026: megnyílt Rómában az új doppinglabor

Téli sportok
2025.12.11. 18:48

Két jelölt is van a Real Madrid kispadjára, de Zidane és Klopp sincs köztük – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2025.12.09. 09:58

Három-négy hónapig nem számíthat védője játékára a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
2025.12.08. 15:18

Xabi Alonso dühösen értékelt, a Real Madrid öltözőjében kitört a pánik a Celta elleni vereség után

Spanyol labdarúgás
2025.12.08. 10:04

Ez ám a meglepetés! Otthon kapott ki a Real Madrid a Celta Vigótól

Spanyol labdarúgás
2025.12.07. 23:03

La Liga: feszült hangulatú meccsen ikszelt egymással a Valencia és a Sevilla

Spanyol labdarúgás
2025.12.07. 18:16

Király-kupa: negyedosztályú csapat ejtette ki az Espanyolt

Spanyol labdarúgás
2025.12.04. 23:49
Ezek is érdekelhetik