La Liga: Luis Suárez marad az Atlético Madridban

2021.05.24. 09:37
null
Suárez szerezte a bajnoki címet érő győztes gólt a Valladolid ellen (Fotó: AFP)
A következő szezonban is a friss bajnok Atlético Madridban szeretne futballozni Luis Suárez, a fővárosi együttes uruguayi válogatott támadója – írja a Magyar Távirati Iroda.

 

A 34 éves játékos 21 góllal az Atlético Madrid legeredményesebb játékosa lett a vasárnap befejeződött La Liga-évadban, és az ESPN értesülései szerint az eredetileg két szezonra szóló szerződésében szereplő záradék lehetővé tette volna neki, hogy a nyáron ingyen távozzon.

„Biztos, hogy maradok” – nyilatkozta vasárnap a bajnoki cím ünneplésekor Suárez, aki tavaly szeptemberben igazolt a Barcelonából a fővárosi együtteshez.

„Az első perctől kezdve örömmel köszöntöttek, és pozitívan álltak hozzám minden szempontból” – tette hozzá a csatár, aki szombaton megszerezte a győztes gólt a Valladolid otthonában 2–1-re megnyert összecsapáson, amelynek köszönhetően hét év után újra az Atlético lett a bajnok.

Legfrissebb hírek

Dani Ceballos távozik a Real Madridtól – hivatalos

Spanyol labdarúgás
11 órája

A Como 60 milliót fizet Nico Pazért, de a Real Madrid nem mond le a támadóról – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
13 órája

Beckham és egy másik David boldoggá teszi Angliát – időutazás vb-videókkal

Minden más foci
15 órája

Köpés, harapás: botrányos egy vb-nap! Pedig a brazilok… – videók

Minden más foci
2026.06.24. 17:55

A Real Madrid vinné Schlotterbecket, de bekavart az ügybe a játékos vb-n összeszedett sérülése

Spanyol labdarúgás
2026.06.23. 18:26

„Valóra akarom váltani az álmom” – Álvarez menne a Barcába, az Atlético viszont megtiltja neki

Spanyol labdarúgás
2026.06.23. 01:39

A Real Madrid szerződést hosszabbított Rüdigerrel

Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 12:40

A Portótól gyorsan menesztették, most az Elche vezetőedzője lett

Spanyol labdarúgás
2026.06.13. 15:28
Ezek is érdekelhetik