La Liga: egy ötössel küldte haza a Celtát a Mallorca

2020.06.30. 21:31
Ez nem Fjodor Szmolovék napja volt (Fotó: AFP)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában a Mallorca 5–1-re legyőzte a Celta Vigót.

Hamar vezetéshez jutott a Mallorca, Ante Budimir a 13. percben tizenegyesből volt eredményes. Az első játékrészben Cucho és Alejandro Pozo is betalált, így 3–0-s előnyre tett szert a hazai csapat.

A második félidő elején Iago Aspas szépített, de a Mallorca tovább növelte előnyét: Budimir és Salva Sevilla is a kapuba talált, így 5–1 lett a végeredmény.

A Mallorca – amely öt bajnoki mérkőzés után tudott ismét nyerni – nagyon fontos győzelmet aratott, hiszen így öt pontra megközelítette a bennmaradást erő 17. helyet.