R. B. 2021.10.13 13:13 Frissítve: 2021.10.13 13:27

Barca: Sergio Agüero fél órát játszott az edzőmeccsen

Egyre közelebb a visszatéréshez Sergio Agüero, az FC Barcelona argentin labdarúgója, aki sérülés miatt még nem játszott tétmérkőzésen a spanyol együttesben.

A katalán csapat szerdán felkészülési találkozót játszott a harmadosztályú Cornellával. A Sport beszámolója szerint Sergio Agüero – aki hétfő óta teljes értékű edzésmunkát végez – kezdőként harminc percet játszott, és ő szerezte a Barca első gólját. A végeredmény 2–2 lett.

A 33 esztendős csatár a nyáron a Manchester Citytől érkezett a Barcelonához, ám augusztusban vádlisérülést szenvedett, így egyelőre nem mutatkozott be a gránátvörös-kékek színeiben.

Ugyancsak hétfő óta edz a francia Ousmane Dembélé, aki az Európa-bajnokságon a Magyarország elleni csoportmeccsen (1–1) sérült meg. A 24 éves szélső azonban nem lépett pályára a Cornella elleni összecsapáson.

2021.10.17 20:53:45

Spanyol labdarúgás P. K.

Depay és Coutinho is betalált, Sergio Agüero bemutatkozott, győzelem a Valencia ellen.

2021.10.14 18:34:53

Spanyol labdarúgás SMAHULYA ÁDÁM

Messi Párizsban, Xavi Katarban, Iniesta Japánban: csak Piqué és Busquets maradt hírmondónak.

2021.10.07 14:16:31

A kritika sohasem zavarta, de tudja, hogy Brazíliában és Madridban is rengeteget várnak tőle.

2021.10.03 15:46:52

Spanyol labdarúgás BACSKAI JÁNOS

De Tomás és Aleix Vidal volt eredményes az Espanyoltól, a Real csak szépíteni tudott Benzema révén.

2021.10.02 19:07:54

Griezmann csak a második félidőre állt be, ekkorra már eldőlt a mérkőzés – itt a Koeman-éra vége?