Barca: Zubizarreta távozása után technikai bizottság jött létre

MTI MTIMTI MTI
2015.02.12. 16:37
A Barcelona labdarúgóklub úgynevezett technikai bizottságot hozott létre, hogy segítse Luis Enrique vezetőedző munkáját.

A testület egyik tagja Ariedo Braida, az AC Milan korábbi sportigazgatója, aki 1986 és 2013 között szolgálta az olasz klubot. Mellette Carles Rexach, a katalánok korábbi játékosa és trénere, Jordi Mestre alelnök és Javier Bordas klubigazgató kapott helyet a testületben, amely a tervek szerint szorosan együttműködik majd Enriquével.

A bizottságot azok után hozta létre az egyesület, hogy január elején megvált sportigazgatójától, Andoni Zubizarretától. A korábbi kapusnak többek között azért kellett távoznia, mert a nemzetközi szövetség (FIFA) az utánpótláskorú labdarúgók szerződtetésével kapcsolatos szabálytalanságok miatt egy évre kizárta az átigazolásokból a Barcelonát, továbbá az előző idényben nem sikerült megerősítenie a védelmet, s így trófea nélkül maradt a csapat.

Legfrissebb hírek

Raphinha mesterhármast szerzett, a Barcelona öt gólt vágott a Sevillának

Spanyol labdarúgás
9 órája

A Zvezda lezárta a címvédő nagy sorozatát az Euroligában, Gudurics elérte a háromezres határt

Kosárlabda
2026.03.13. 23:20

„Felhasználtad Messit a 2021-es kampányban” – egymásnak feszült Joan Laporta és kihívója a vasárnapi elnökválasztás előtt

Spanyol labdarúgás
2026.03.13. 14:54

Gyász: elhunyt az FC Barcelona korábbi elnöke

Spanyol labdarúgás
2026.03.13. 12:34

St James Park vagy St. James’ Park? BL-meccs helyett harmadosztályú bajnokin kötött ki a Barca-drukker

Angol labdarúgás
2026.03.11. 13:18

Hans-Dieter Flick a Barcelona védekezését méltatta a Newcastle elleni döntetlen után

Bajnokok Ligája
2026.03.11. 08:50

Nagyon nem ment a játék Newcastle-ben a Barcának, de Yamal 96. perces büntetőjével sikerült elkerülnie a vereséget

Bajnokok Ligája
2026.03.10. 22:54

Örülhetnek a Barcelonánál, ezentúl 17 ezerrel többen lehetnek jelen a lelátón

Spanyol labdarúgás
2026.03.10. 14:51
Ezek is érdekelhetik