Barcelona: „Legalább egy trófeát szeretnénk nyerni”

2014.08.22. 22:46
A Barcelona csapatkapitánya, Xavi elmondta, jól szeretnék kezdeni a szezont, ezért minden játékosnak készen kell állnia, mert mindenkinek kulcsszerepe lesz a katalánoknál.

„Hosszú idény elé nézünk, éppen ezért mindenkinek készen kell állnia. Eltökélt vagyok, és keményen fogok dolgozni, hogy továbbra is a Barcelona hasznára legyek. Azért maradtam, hogy segítsem a csapatot" – kezdte Xavi a katalánok pénteki sajtótájékoztatóján.

„Megvan a saját játékstílusunk és ezt Luis Enrique is jól ismeri. Jó játékosokat igazoltunk és a csapat hangulata is kitűnő. Az edzések alapján is azt mondhatom, hogy felkészültünk és minden adott, hogy legalább egy trófeát begyűjtsünk. Persze, a mérkőzéseken kell majd bizonyítanunk."

A katalánok vasárnap 21 órakor az Elchét fogadják a Primera División első fordulójában.

Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok

Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

A La Masia kertjében pihen Kubala szobra, de visszakerül a Camp Nou elé

Spanyol labdarúgás
2026.06.18. 09:25

A Real Madrid szerződést hosszabbított Rüdigerrel

Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 12:40

Diego Maradona és Lionel Messi aláírt meze is látható Kecskeméten

Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 09:19

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben

Kézilabda
2026.06.14. 11:42

A Portótól gyorsan menesztették, most az Elche vezetőedzője lett

Spanyol labdarúgás
2026.06.13. 15:28

Megszületett a megegyezés a Real Madrid és Bernardo Silva között – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.11. 21:05

„Habemus Papam” – José Bordalás marad a Getafe edzője

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 21:53
Ezek is érdekelhetik