Carles Vilarrubí, a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Barcelona alelnöke úgy véli, a Real Madrid szezon végén leköszönő vezetőedzője, José Mourinho negatív hatással volt a spanyol futballra, így nem bánja a távozását.
A katalánok elöljárója a Catalunya Radiónak adott nyilatkozatában formált véleményt a portugál szakemberről.
„Most már elmondhatom, Mourinho egy fekély volt. A spanyol futball számára pozitív, hogy távozik, mivel negatív légkört teremtett” – vélekedett Vilarrubí, aki sms-ben értesült a szakvezető távozásáról.
Ahogy arról már beszámoltunk, a Real Madridot 2010 nyara óta irányító Mourinho a szezon végén közös megegyezéssel szerződést bont a „királyiakkal”.
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42
Ezek is érdekelhetik





