Barcelona: Mou mindig is ilyen volt, miért csak most kritizálják? - Piqué

2013.01.14. 15:00
Gerard Piqué, a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Barcelona védője kemény kritikát zúdított José Mourinhóra, a Real Madrid vezetőedzőjére, de a spanyol sajtót is kiosztotta – mind a madridit, mind a barcelonait.

„Jó érzés a Mourinhónak célzott kritikákat olvasni a sajtóban ilyen gyakran. Amikor Mou nyert, mindent megengedtek neki. A Real Madrid eljött a Camp Nouba, és belenyomta az ujját Tito szemébe. Kérdem én, hány meccsről tiltották el? Most, hogy mellőzi Ikert vagy nekimegy egy újságírónak, megkapja a kritikát. Ez nem igazságos. Mou mindig is ilyen volt, a gond az, hogy amíg győzött, mindent megengedtek neki, most pedig nem. Nem hiszem, hogy a sajtónak ilyennek kell lennie, és ezt a barcelonai sajtóra is értem” – nyilatkozta Gerard Piqué.

„Amikor az újságíró elveszíti az elfogulatlanságát, rosszul teszi a dolgát. Ezt mindkét oldalnak mondom, nem csak a madridi sajtónak” – tette hozzá a barcelonai védő.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
21 órája

José Mourinho a Real Madrid új vezetőedzője – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.11. 20:08

A Barcelona nem vásárolja meg Rashford játékjogát – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 20:20

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25

Schäfer András: Rosszul játszottunk, nem volt meg a kellő intenzitás

Magyar válogatott
2026.06.10. 07:56

A Benfica már tényként kezeli, a Real Madrid 15 millió euróért megszerzi Mourinhót

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 07:43

José Mourinho megérkezett Madridba, holnap bemutatják – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.09. 12:27
Ezek is érdekelhetik