A spanyol As napilap értesülései szerint Joan Laporta, a Barcelona a nyár elején leköszönt elnöke több százezer eurót pazarolt el a katalán klub pénzéből.
Az újság úgy tudja, hogy a klubvezető legalább 400 ezer eurót költött el indokolatlanul a klub kasszájából a legutóbbi szezonban, mivel szinte minden héten elutazott valamilyen ügyben a világ távoli pontjaira magánrepülőgéppel.
Az As szerint a Barca új vezetősége már tud Laporta költekezéseiről, amelyekre a hatalomátvétel után indított könyvvizsgálás derített fényt.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27
Ezek is érdekelhetik





