Utolsóként a címvédő jutott a Magyar Kupa elődöntőjébe

Fotó: Facebook/Vasas Röplabda
A legutóbbi három kiírást megnyerő Vasas Óbuda jutott be utolsóként a női Magyar Kupa elődöntőjébe, miután a visszavágón három játszmában legyőzte az UTE-t és kettős győzelemmel nyerte a párharcot.
A fővárosiak a fináléba kerülésért a Fatum Nyíregyházával csapnak össze, míg a másik ágon az MBH-Békéscsaba és a Kaposvári NRC vív meg egymással.
RÖPLABDA
MAGYAR KUPA, NŐK. NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
Vasas Óbuda–Újpesti TE 3:0 (14, 18, 18)
Továbbjutott a Vasas kettős győzelemmel (6:0)
Legfrissebb hírek

Öttusa: aranyak és arányok az UTE utánpótlásában
Utánpótlássport
2026.06.09. 18:09
Ezek is érdekelhetik







