Németh Anett csapata, az SC Potsdam nyerte meg a német röplabdások Szuperkupáját, miután kedden 3:1-re legyőzte a bajnok és kupagyőztes Stuttgartot.
A magyar válogatott feladóátlójának együttese tavasszal a bajnoki döntőben alulmaradt a riválissal szemben, most azonban a telt házas Porsche Arénában, Stuttgartban legyőzte ellenfelét.
A Potsdam története első aranyérmét nyerte, a bajnokságban korábban kétszer, a Német Kupában négyszer állhatott dobogóra.
Legfrissebb hírek

Egy lépésre az El-elődöntőtől a női röplabda-válogatott
Röplabda
2026.06.20. 18:50

Női röplabda CEV-kupa: Németh Anették hátrányban a döntőben
Röplabda
2026.04.01. 22:30

Németh Anették döntőbe jutottak a női röpi CEV-kupában
Röplabda
2026.03.18. 22:38
Ezek is érdekelhetik




