Férfi röpi: ismét négy szettben kaptak ki a mieink a finnektől

Négyszettes vereséggel hangoltak a négyes döntőre a mieink (Fotó: Dömötör Csaba)
Az Európa-liga ezüst divíziójának hétvégi, budapesti négyes döntőjére készülő magyar férfi röplabda-válogatott edzőmérkőzésen 3:1-re kikapott a finn csapattól.
A két együttes a múlt vasárnapi, El-csoportmérkőzés után ezúttal felkészülési találkozón mérte össze tudását, és a vendégek – a magyar szövetség tájékoztatása szerint – szerdán is négy szettben tudtak nyerni.
A finnek – akik a négyes döntőig a magyar fővárosban maradnak – a szombati elődöntőben 16 órától az északmacedónokkal csapnak össze, míg Koch Róbert magyar válogatottja 19 órától a románokkal találkozik a Tüskecsarnokban.
Vasárnap a bronzmérkőzést (16.00) és a döntőt (19.00) ugyanott rendezik.
FÉRFI RÖPLABDA
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Magyarország–Finnország 1:3 (–23, 23, –20, –18)
(MTI)
Legfrissebb hírek

Röplabda: Szabó Vilmos az olasz élvonalba igazolt
Röplabda
2026.06.21. 15:55

Férfi röpi: Toronyai Miklós lett a Pénzügyőr SE vezetőedzője
Röplabda
2026.06.10. 19:45

Bravúros győzelem a norvégok ellen a röplabda Európa-ligában
Röplabda
2026.06.07. 19:10
Ezek is érdekelhetik





